Ja vēlaties jaunu mēbeli, kas paredzēta tieši Jūsu mājai, dzīvoklim, birojam vai citai telpai, Jums vēlamajā tonī un izmērā, zvaniet uz SIA „Reduks” kontakttālruni un izsakiet savas vēlmes. Ja pietrūkst ideju, mēs piedāvāsim savas, ņemot vērā uzkrāto pieredzi mēbeļu ražošanā.

Kā pasūtīt mēbeles:

  1. Vispirms piedāvājam Jums iepazīties ar mūsu darbiem galerijā.
  2. Ieteicams uzaicināt mājās dizaineri, lai viņš uzmērītu telpas un apspriestu Jums vēlamās mēbeles un to izvietojumu. Tad kopā ar Jums aizpildīsim anketu. Tajā esošie jautājumi Jums palīdzēs orientēties materiālu klāstā un izveidot iespējami precīzu priekšstatu par to, ko Jūs vēlaties pasūtīt.
  3. Jums nāksies dažas dienas uzgaidīt, kamēr dizaineris ar speciālas datorprogrammas palīdzību precizēs izraudzīto mēbeļu izmērus un izstrādās rasējumus.
  4. Jūs iepazīstinās ar speciāli izstrādāto projektu, nepieciešamības gadījumā Jūs izdarīsit izmaiņas konstrukcijā un dizainā. Kad projekts tiks galīgi apstiprināts, varēs sākt noformēt pasūtījumu.
  5. Noformējot pasūtījumu, Jūs veicat priekšapmaksu 70% apmērā no pasūtījuma vērtības. Līdz ar to pasūtījums ir noformēts un mēbeļu izgatavošanas termiņi tiek saskaņoti.  Galīgais norēķins par piegādātajām mēbelēm tiek veikts pēc visu darbu pabeigšanas, tātad, kad mēbeles atrodas Jūsu mājās saliktā veidā un ir gatavas lietošanai.

Mēbeļu izgatavošanas termiņi trīs nedēļas. Sarežģītu pasūtījumu izgatavošanas termiņš tiek saskaņojots.